Аз се казвам Александър Миланов и съм здравен работник. Работя в
„Аджибадем Сити Клиник“ УМБАЛ.
Аз съм активен правозащитник.
Вярвам, че децата имат права, както и че възрастните са отговорни да гарантират правата на децата.
Убеден съм, че всеки заслужава обич, приемане, грижи и подкрепа, когато му е трудно.
Смятам, че като общество дължим много на онеправданите хора и вярвам, че ние трябва да помагаме.
В момента съм докторант в Софийския университет в областта на клиничните грижи в онкологията.